Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 24, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Ohme w nowym programie Onetu zostaje w domu

Program emitowany będzie o 12.30 od poniedziałku do piątku (fot. materiały prasowe)

Małgorzata Ohme od dziś startuje z codziennym programem w Onecie (Ringier Axel Springer Polska) - "#zostajewdomu" - realizowanym u niej w domu. Z gośćmi będzie się łączyć w trybie wideokonferencji.

Goście redaktor naczelnej Onet Kobieta będą szukać rozwiązań problemów, jakich przysparza na co dzień domowa izolacja. Będą odpowiadać na pytania i komentarze użytkowników przesyłane mailowo lub na Facebooku. Stałymi psychologami w programie będą: dr Maja Hermann, Maria Rotkiel, Dorota Minta, Katarzyna Kucewicz i Joanna Chmura. Wśród stałych gości znajdą się: prof. Olaf Żylicz, aktor Wojciech Kalarus, pisarka Katarzyna Lengren oraz aktorka Joanna Koroniewska-Dowbor. Program emitowany będzie o 12.30 od poniedziałku do piątku. Jest on częścią akcji #zostajewdomu, którą wspierają redakcje Ringier Axel Springer Polska.

(MNI, 24.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.