Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Festiwal Golden Drum 2020 w nowym miejscu i w zmienionej formule

27.edycja festiwalu Golden Drum zaplanowana jest na 21-23 października

27. edycja międzynarodowego festiwalu Golden Drum odbędzie się na Słowenii w zmienionej formule i nowym miejscu.

Festiwal zaplanowano na 21-23 października. Po raz pierwszy w nowej lokalizacji, czyli w Monfort, dawnym składzie soli, gdzie kiedyś odbywały się sesje i produkcje Studia Drum (zlikwidowana kategoria konkursowa, polegająca na produkcji spotów w 24 godziny na zadany brief).

- Nie wiemy, co się wydarzy w związku z epidemią koronawirusa, ale na razie przygotowujemy się do zaplanowanej edycji Golden Drum - mówi Polona Simšič, CEO & programme director Golden Drum International Festival of Creativity.

Festiwal w 2020 roku ma być trzydniowy, czyli o jeden dzień dłuższy niż dotychczas -  dodatkowy dzień ma być przeznaczony na Creative Accelerator. To jednodniowa intensywna nauka dla kreatywnych poniżej 30 lat. Zaplanowane są spotkania z przedstawicielami takich firm, jak Universal Music, Coca-Cola, Diesel.

Polona Simšič zapewnia, że skład jury festiwalu jest obecnie finalizowany i wkrótce zostanie ogłoszony, podobnie jak nowa identyfikacja konkursu. Jego hasłem przewodnim w 2020 roku jest "Re:Start the Future!".

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 20.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.