Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Ameryka Express" daje TVN pozycję lidera w grupie komercyjnej

"Ameryka Express" w porównaniu z debiutem poprzedniej edycji straciła niemal pół miliona widzów (fot. materiały prasowe)

Reality show "Ameryka Express" ogląda w TVN średnio 1,06 mln widzów - o 465,8 tys. widzów mniej, niż miała poprzednia edycja po trzech odcinkach.

Nowy sezon "Ameryki Express" można oglądać w TVN w środy o 21.30, od 4 marca. Pokazując pierwsze trzy odcinki, stacja miała średnio 8,97 proc. udziału w rynku - mniej niż TVP 2 (11,02 proc.), ale więcej od TVP 1 (6,98 proc.) i Polsatu (5,23 proc.). TVN był za to liderem w grupie komercyjnej, zdobywając 13,34 proc.

Poprzednią edycję "Ameryki Express" jesienią 2018 roku TVN zaczął z widownią na poziomie 1,53 mln widzów. Obecnie program prowadzi Daria Ładocha. Dane: Nielsen Audience Measurement.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 20.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.