Dział: RADIO

Dodano: Marzec 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Łodej za Wojciecha Manna w Trójce

Piotr Łodej prowadził m.in. "Trójkowy Budzik" (fot. materiały prasowe)

Piotr Łodej pojawił się w porannym piątkowym "Zapraszamy do Trójki". Wcześniej audycję w ten dzień prowadził Wojciech Mann.

Jak poinformowała w czwartek Wyborcza.pl Trójka miała problem z zastąpieniem Manna, który postanowił odejść ze stacji. "To jakby zostać łamistrajkiem" - cytowano ludzi z radiowej redakcji w artykule. W czwartek wieczorem pojawiła się informacja, że ostatecznie w tym paśmie ma pojawić się Piotr Łodej, który prowadził poranną audycję „Trójkowy Budzik”. Kończyła się ona przed 6 rano. Później pojawiał się Mann.

Wojciech Mann swoje rozstanie z Trójką ogłosił w środę. W rozmowie z Onetem przyznał: "Decyzja ma związek ze wszystkim, ale oczywiście też z tym, jak potraktowano Anię". Polskie Radio kilka dni temu rozstało się z Anną Gacek, która z Trójką związana była 19 lat. Z Wojciechem Mannem prowadziła "W tonacji Trójki". 

(SK, 13.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.