Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 12, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stacje telewizyjne z programami bez udziału publiczności

TVN ograniczył liczbę gości zapraszanych do studia (fot. TVN)

Stacje telewizyjne ze względu na zagrożenie koronawirusem odwołują udział publiczności w swoich programach – na taki krok zdecydowały się Polsat i TVP.

Polsat poinformował, że od 11 marca do odwołania wszystkie programy nagrywane są bez udziału publiczności. "Część programów została nagrana wcześniej, w związku z tym zostaną one wyemitowane z udziałem publiczności - podkreślamy raz jeszcze - są to programy nagrane wcześniej" - przekazał "Presserwisowi" Tomasz Matwiejczuk, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy stacji.

Z udziału publiczności w programach publicystycznych zrezygnowała także Telewizyjna Agencja Informacyjna TVP. Jarosław Olechowski, szef TAI, napisał nam, że wprowadzany jest także rotacyjny tryb pracy w redakcjach i wśród pracowników administracji, część będzie pracowała zdalnie. „Przygotowane są procedury w zakresie nagrań audycji z udziałem publiczności, które będą w miarę konieczności wdrażane” – przekazało nam Centrum Informacji TVP.

W środę o trybie rotacyjnym informował TVN 24. Katarzyna Issat, szefowa ds. komunikacji korporacyjnej TVN Discovery Polska, przekazała nam, że „znacząco ograniczona została również liczba gości zapraszanych do studia”.

Galeria: World Press Photo - 2020 nominacje do Zdjęcia Roku i Fotoreportażu Roku

(JSX, 12.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.