Dział: RADIO

Dodano: Luty 28, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Lis po przerwie wrócił do Tok FM

Tomasz Lis wrócił do grona komentatorów Tok FM (screen tokfm.pl)

Po kilku miesiącach przerwy do komentowania wydarzeń w piątkowym poranku Radia Tok FM wrócił Tomasz Lis, redaktor naczelny „Newsweeka” (Ringier Axel Springer Polska).

W połowie grudnia Tomasz Lis musiał zawiesić swoją obecność w mediach z powodu problemów zdrowotnych. Trafił wówczas do szpital w Olsztynie. Obecnie wciąż przechodzi rehabilitacje.

W piątkowy poranek Lis wraz z Tomaszem Wołkiem i Wiesławem Władyką komentował bieżące wydarzenia w audycji prowadzonej przez Jacka Żakowskiego.

Prowadzący zaczął od pytania: "Jak się czujesz Tomku? Czy już jest dobrze?". - Jest lepiej. Dobrze, mam nadzieję - będzie. Ale czuję się lepiej - odparł Lis. Przeprosił też wszystkich za to, że nie do końca wyraźnie mówi. - To mi jeszcze zabierze dużo czasu. Ciężko nad tym pracuję, jeszcze dwa i pół miesiąca temu nie mówiłem w ogóle – przyznał.

Podczas nieobecności Lisa w kierowaniu pracami „Newsweeka” tymczasowo zastępował go Dariusz Ćwiklak, wicenaczelny tygodnika. - W „Newsweeku” jestem od miesiąca – mówi Tomasz Lis.

(SK, 28.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.