Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Seriale CBS najpopularniejsze w amerykańskiej telewizji

Na rynku amerykańskim dominuje CBS (screen: Cbs.com)

Po 19 tygodniach sezonu telewizyjnego na rynku amerykańskim Nielsen przygotował zestawienie najlepszych seriali. Dominuje stacja CBS, której produkcje zajmują trzy czołowe pozycje.

Znany także w Polsce serial „NCIS” ma średnio 15,1 mln widzów w USA. Następne w kolejności są także produkcje stacji CBS - „FBI” - 12,4 mln widzów i „Blue Bloods” - 11,8 mln. Na czwartym i piątym miejscu znalazły się seriale NBC: „This Is Us” - 11,7 mln i „Chicago Fire” - 11,3 mln. Szósty jest "The Masked Singer" Foxa - 11,2 mln, a na siódmym znów jest CBS z "Młodym Sheldonem" - 11,2 mln. Następnie dwie pozycje należą do NBC: „Chicago Med” - 10,98 mln i „Chicago PD” - 10,92 mln. Czołową dziesiątkę zamyka „The Good Doctor” z ABC - 10,8 mln. 

W porównaniu z poprzednim sezonem telewizyjne seriale straciły w USA średnio 14 proc. widzów.

(MAC, 20.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.