Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 13, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"I love kabaret" największą produkcją w wiosennej ramówce Zoom TV

W programie wystąpi 25 różnych wykonawców i grup artystycznych (fot. materiały prasowe)

Druga odsłona show "I love kabaret" będzie największą produkcją Zoom TV (Kino Polska TV) w sezonie wiosennym. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 29 lutego.

W programie wystąpi 25 wykonawców i grup artystycznych. Wśród nich znajdą się aktorzy Cezary Pazura i Andrzej Grabowski z własnymi monologami, a także mim Ireneusz Krosny, poznańska grupa Czołówka Piekła i Kabaret na Koniec Świata. 

Show składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków. Począwszy od 29 lutego, kolejne będą emitowane w soboty o godz. 22. Reżyserką "I love kabaret" jest Beata Harasimowicz, scenarzystką - Zuzanna Dobrucka-Mendyk. Za produkcję odpowiada Story Production, a producentką nadzorującą ze strony Kino Polska TV SA jest 
Dorota Zwierzchowska. 

Inne produkcje własne Zoom TV na wiosnę to kolejne sezony magazynu reporterów "Bliżej" oraz informacyjno-publicystycznej audycji "Kalejdoskop".

Według danych Nielsen Audience Measurement udział Zoom TV w rynku w grupie ogólnej w 2019 roku wyniósł 0,51 proc., co oznacza wzrost z 0,4 proc. w 2018 roku.

(MNI, 13.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.