Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 03, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN pokaże serial animowany z Robertem Lewandowskim

"Kosmiczny wykop" to animacja, w której wykorzystano wizerunek Roberta Lewandowskiego (fot. materiały prasowe)

Jesienią na antenie TVN, TVN Siedem i w serwisie Player.pl zadebiutuje „Kosmiczny wykop”. To serial animowany, w którym wykorzystano wizerunek kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej Roberta Lewandowskiego. 

„Kosmiczny wykop” to połączenie science fiction z tematyką sportu. Akcja animacji toczy się na planecie Spaceball, gdzie odbywają się rozgrywki Galaktycznej Ligi. 

Serial animowany to efekt pracy TVN oraz Studio Orange Animation przy wykorzystaniu animowanego wizerunku Roberta Lewandowskiego. Za reżyserię i scenariusz projektu odpowiada Bartosz Kędzierski, który wraz z producentem Pawłem Pewnym odpowiadają za sukces „Włatców Much”. Za rysunki odpowiada David Szatarski.

Press

- To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie - mówi Robert Lewandowski.

Pierwszy sezon, składający się z 26 krótkometrażowych odcinków, pojawi się we wrześniu br.

(SK, 03.02.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.