Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 17, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 przygotowuje kolejną letnią trasę koncertową

W zeszłym roku na trasie wystąpił m.in. zespół Weekend (fot. TVP)

TVP 2 planuje w tym roku kolejną edycję letniej trasy koncertowej. Ponownie odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach.

- Uwzględniając festiwal w Kielcach, będzie 11 koncertów - zapowiada Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej. Ze względu na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej (potrwają od 12 czerwca do 12 lipca), trzy koncerty nie odbędą się w niedzielę, tylko w inne dni. Pierwszy zaplanowany został na czwartek 25 czerwca. Kielecki festiwal odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia.

W zeszłym roku odbyło się łącznie 13 koncertów (razem z festiwalem w Kielcach). Imprezy w ramach trasy "Lato, muzyka, zabawa" oglądało w TVP 2 średnio 1,53 mln widzów. Z kolei druga edycja dwudniowego kieleckiego Festiwalu Muzyki Tanecznej przyciągnęła średnio 2,14 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

Galeria: Telewizyjne hity 2019 roku

(KOZ, 17.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.