Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 16, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Szkoła", "19+" i "Ślub od pierwszego wejrzenia" z TVN do TVN Siedem

"Szkoła" to jedna z trzech pozycji, która z TVN trafi do TVN Siedem (fot. materiały prasowe)

TVN Discovery Polska z TVN do TVN Siedem przenosi emisję seriali paradokumentalnych "Szkoła" i "19+" oraz reality show "Ślub od pierwszego wejrzenia".

- W zeszłym roku zasygnalizowaliśmy już kierunek zmian w Siódemce, rozpoczynając emisję "Zakochanych po uszy" i "Big Brothera". Wiosną obok premierowego "Hotelu Paradise" zobaczymy w tym kanale programy przesunięte z dużej anteny, a adresowane do nieco młodszej widowni - wyjaśnia Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Jesienią należy się spodziewać kolejnych nowości. Docelowo chcemy, żeby TVN 7 zrealizował swój potencjał kanału aspirującego do pierwszej ligi - zapowiada.

W TVN Siedem serial "Szkoła" oglądać będzie można od 24 lutego w dni powszednie o 18, a "19+" - o 19. "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowany ma być w piątki o 21 (od 28 lutego).

TVN zaczął pokazywać serial "Szkoła" w 2014 roku, a "19+" - od 2016 roku. "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawił się w ramówce jesienią 2016 roku. Dotychczas pokazano trzy sezony tego reality show.

Od 24 lutego TVN Siedem będzie także emitować reality show "Hotel Paradise" (od poniedziałku do piątku o 20), który poprowadzi Klaudia El Dursi. Już od poniedziałku 13 stycznia w ramówce jest trzeci sezon serialu obyczajowego "Zakochani po uszy" (od poniedziałku do czwartku o 19.30).

W 2019 roku udział TVN Siedem w rynku wyniósł 3,21 proc., a w grupie komercyjnej - 3,65 proc. (dane Nielsen Audience Measurement)

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(KOZ, 16.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.