Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 14, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pod nieobecność Tomasza Lisa redakcją "Newsweeka" kieruje Dariusz Ćwiklak

Dariusz Ćwiklak jest wicenaczelnym "Newsweek Polska" od sierpnia 2019 roku (screen: YouTube/Onet Rano)

Wicenaczelny tygodnika "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska) Dariusz Ćwiklak odpowiada za pracę redakcji podczas nieobecności naczelnego Tomasza Lisa.

Tomasz Lis trafił w grudniu do szpitala. Redakcja nie informowała wówczas, czy ze względu na jego obecność planowane są zmiany organizacyjne. W trakcie uroczystości przyznania Nagrody Newsweeka im. Teresy Torańskiej 16 grudnia Ćwiklak odczytał wiadomość od Lisa: "Przede mną długa, żmudna rehabilitacja, jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, by wrócić do zdrowia (...)".

W czwartek Lis na Twitterze informował, że w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. W niedzielę zdjęcie z dziennikarzem opublikowała na Twitterze Katarzyna Kolenda-Zaleska.

W "Newsweeku" wciąż ukazują się wstępniaki Lisa. Dziennikarz był także stałym gościem audycji Poranek Radia Tok Fm Jacka Żakowskiego (wraz z Wiesławem Władyką i Tomaszem Wołkiem). Zamiast niego pojawiają się tam Renata Grochal, Agnieszka Dębowska i Aleksander Smolar.

Ćwiklak od sierpnia 2019 roku jest zastępcą naczelnego tygodnika. W "Newsweek Polska" pracuje od 2014 roku, jest autorem tekstów o gospodarce i technologii. Wcześniej pracował w "Gazecie Wyborczej".

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(JSX, 14.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.