Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Tvn24.pl w nowej odsłonie

W serwisie zastosowano nowe rozwiązania technologiczne (screen Tvn24.pl)

TVN Discovery Polska odświeża szatę graficzną Tvn24.pl. W serwisie zastosowano też nowe rozwiązania technologiczne.

Po zmianach zdjęcia są większe, wyróżnione zostały działy i tematy (np. "Iran kontra USA"). Układ strony został zachowany - po prawej nadal znajduje się kolumna Informacje Dnia.

- Zmiany to ukłon w stronę użytkowników urządzeń mobilnych - mówi Mateusz Sosnowski, dyrektor działu portale informacyjne TVN Discovery Polska. - Internauci korzystają z serwisów newsowych głównie na smartfonach i w pracach nad nową odsłoną portalu myśleliśmy przede wszystkim o nich, choć zmiany docenią również użytkownicy desktopowi - tłumaczy Sosnowski.

W serwisie zastosowano nowe rozwiązania technologiczne. - Serwis Tvn24.pl dotychczas był responsywny, ale teraz zastosowaliśmy dającą więcej możliwości technologię PWA, czyli progressive web app. Przyjaźniejszy jest również user interface - mówi Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN Discovery Polska.

Odświeżona szata graficzna nie jest dostępna jeszcze dla wszystkich użytkowników. - W czwartek wieczorem nowy layout widziało 60 procent użytkowników, do weekendu zobaczą go już wszyscy - zapowiada.

W listopadzie 2019 roku serwis Tvn24.pl odwiedziło 6,59 mln internautów (badanie PBI/Gemius).

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 10.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.