Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 07, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Seck ma wrócić do Canal+

Małgorzata Seck ma wejść do ścisłego kierownictwa Canal+ (fot. materiały prasowe)

Małgorzata Seck nie będzie jednak pracować w T-Mobile Polska. Z naszych informacji wynika, że Seck ma wejść do ścisłego kierownictwa Canal+.

Małgorzata Seck od stycznia miała poprowadzić w T-Mobile Polska departament pracujący nad rozwojem usług telewizyjnych. Seck potwierdza, że zrezygnowała z pracy w firmie przed jej rozpoczęciem. Nie zdradza dalszych planów zawodowych.

Jak ustaliliśmy, Małgorzata Seck będzie pracować w Canal+, prawdopodobnie obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Ani Seck, ani Canal+ nie komentują naszych informacji.

Małgorzata Seck do połowy 2019 roku pracowała w Orange Polska jako dyrektor telewizji i kontentu. W latach 2013-2014 związana była z operatorem telekomunikacyjnym Netia. Wcześniej przez 14 lat pracowała w Canal+ Cyfrowym, ostatnio jako szefowa kanałów Kuchnia+ i Domo+. Z firmą rozstała się przed połączeniem platform N i Cyfra+.

Niedawno pisaliśmy, że dotychczasowy redaktor naczelny Sportowych Faktów Wirtualnej Polski Michał Kołodziejczyk w połowie 2020 roku miał objąć stanowisko redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego" i Onet Sport, ale 30 grudnia poinformował, że otrzymał inną propozycję pracy. Według naszych nieoficjalnych informacji Kołodziejczyk będzie kierował sportem w Canal+.

Galeria: Polskie seriale 2019 roku

(KOZ, 07.01.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.