Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" uruchomiła podcast "8:10"

Wydawczynią podcastu jest Martyna Turska (fot. materiały prasowe)

W poniedziałek został wyemitowany pierwszy odcinek podcastu "Gazety Wyborczej" pod tytułem "8:10". Gościem Bartosza Wielińskiego był Donald Tusk. 

Nowe odcinki będą dostępne bezpłatnie od poniedziałku do piątku od godz. 8.10 na Wyborcza.pl, w aplikacji mobilnej "Gazety Wyborczej", platformie podcastowej Tok FM, YouTube i innych popularnych platformach streamingowych. 

Wydawczynią jest Martyna Turska, a w gronie prowadzących są m.in.: Michał Nogaś, Dorota Wysocka-Schnepf, Bartosz Wieliński, Paulina Reiter, Monika Tutak-Goll, Paula Szewczyk, Kamila Kalińczak, Natalia Szostak, Maciej Czarnecki, Paweł Hekman, Jarosław Kopeć i Martyna Turska.

W kolejnych odcinkach "8:10" dziennikarze "Gazety Wyborczej" będą opowiadać m.in. o reportażach publikowanych w "Dużym Formacie" i "Wysokich Obcasach", magazynie "Ale Historia!", a także o istotnych wydarzeniach z Polski i świata.

Galeria: Kulisy sukcesu "Tylko nie mów nikomu"

FILM „KLER”

(MNI, 17.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.