Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wspólna akcja Frisco.pl i fundacji Martyny Wojciechowskiej

Fundację Unaweza założyła Martyna Wojciechowska (screen: YouTube.com/tvnpl)

Supermarket online Frisco.pl przy tegorocznej akcji dobroczynnej "Kupując pomagasz" współpracuje z Fundacją Unaweza założoną przez Martynę Wojciechowską.

W ramach akcji, kupując produkt oznaczony symbolem "Kupując pomagasz", drugi taki sam produkt zostanie przekazany potrzebującym, czyli podopiecznym Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi. Placówka, do której dotrze pomoc, została wskazana przez Fundację Unaweza, która działa na rzecz wyrównania szans ekonomicznych, społecznych i prawnych kobiet na świecie.

Kolejną wspólną inicjatywą będzie wprowadzenie do sprzedaży serii "Kawa z krańca świata", która będzie sygnowana wizerunkiem Martyny Wojciechowskiej i logo Fundacji Unaweza. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana m.in. na budowę domu dla dzieci z albinizmem w Tanzanii.

(IKO, 10.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.