Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stanisław Skarżyński na stałe współpracownikiem "Wysokich Obcasów"

Stanisław Skarżyński od czerwca 2016 roku do kwietnia 2017 roku był zastępcą redaktora naczelnego portalu OKO.press (screen: YouTube/Wolne Sądy)

Stanisław Skarżyński rozpoczął regularną współpracę z dodatkiem "Wysokie Obcasy" (Agora). W zeszłym roku dziennikarz odszedł z "Gazety Wyborczej", ale pisze dla niej teksty z Wielkiej Brytanii.

O swojej współpracy Skarżyński poinformował na Facebooku. "Będę pisał mniej o bieżącej polityce, a bardziej o standardach cywilizacyjnych, które spowodowały, że po roku w Wielkiej Brytanii podejście Polski do kobiet oraz mniejszości budzi moje absolutne obrzydzenie, bo są miejsca na świecie, gdzie norma społeczna jest zupełnie inna" - zaznaczył.

We wrześniu 2018 roku Skarżyński odszedł z "Gazety Wyborczej", w której był redaktorem prowadzącym sekcji "Osiem dziewięć" tworzonej przez młode pokolenie dziennikarzy. Potem rozpoczął współpracę z "GW", pisze dla niej teksty z Wielkiej Brytanii.

Do redakcji "GW" dołączył w czerwcu 2017 roku. Wcześniej Skarżyński był związany z Radiem Zet, w latach 2010-2016 jako wydawca programu "Gość Radia Zet". Od czerwca 2016 do kwietnia 2017 roku był zastępcą redaktora naczelnego portalu OKO.press.

(JSX, 09.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.