Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester Latkowski zapewnia, że Jacek Kurski nie ingerował w film o pedofilii

"Jak na razie wygląda na to, że film zostanie wyemitowany bez cenzury" - powiedział "GW" Sylwester Latkowski (fot. Bartłomiej Ryży/Press)

Sylwester Latkowski, który zrealizował dla Telewizji Polskiej film dokumentalny o pedofilii "Nic się nie stało", w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" powiedział, że prezes TVP Jacek Kurski nie ingerował w produkcję.

Sylwester Latkowski stwierdził w "GW", że Kurski "nie wiedział, co w nim będzie". "Jak na razie wygląda na to, że film zostanie wyemitowany bez cenzury. Ale zobaczymy, czy tak zostanie i czy obejdzie się bez nacisków elit. Mam nadzieję, że Jacek Kurski je wytrzyma" - powiedział Latkowski. Nie chciał podać daty premiery filmu.

Sylwester Latkowski wyjaśnił, że film dotyczy pedofilii ludzi wpływowych. Nie chciał się wypowiadać na temat środowisk, z których pochodzą.

To, że TVP zamówiła film dokumentalny o pedofilii, zdradził w rozmowie z tygodnikiem "Sieci" Jacek Kurski. "Niedługo go pokażemy, wstrząsający. Będzie dym" - zapowiedział.

Sylwester Latkowski jest dziennikarzem i autorem filmów dokumentalnych. W latach 2013-2015 był redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost".

(KOZ, 05.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.