Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filip Chajzer przeprosił za udawanie na wizji ataku paniki

Filip Chajzer opublikował przeprosiny na Facebooku (fot. Tvn/Mirosław Sosnowski)

Filip Chajzer, prowadzący z Małgorzatą Ohme w piątek program „Dzień dobry TVN”, udawał atak paniki. Po tym, jak część internautów zarzuciła mu naśmiewanie się z osób zmagających się z problemami psychicznymi, Chajzer przeprosił za swoje zachowanie.

Materiał pt. „Zachowaj spokój - to atak paniki” został przez Chajzera zapowiedziany, że to temat „bardzo poważny i nie można robić sobie jaj”. Na zakończenie materiału Chajzer dyszał i wykrzykiwał: „dostałem ataku, zabierz mnie stąd, pomóż mi, przerwa, idziemy na przerwę!”.

Spotkało się to z krytyką wielu internautów, którzy zarzucili Chajzerowi, że się wyśmiewa z osób, które cierpią na poważne przypadłości. Chajzer jeszcze tego samego dnia przeprosił na Facebooku za swoje zachowanie. "Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem" - napisał.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 02.12.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.