Dział: PRASA

Dodano: Listopad 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Pieniążek dołącza na stałe do redakcji "Holistic News"

Paweł Pieniążek relacjonował wydarzenia m.in. z Afganistanu, Iraku, Syrii i Ukrainy (screen: YouTube/HOLISTIC NEWS)

Reporter Paweł Pieniążek od 1 grudnia będzie członkiem zespołu kwartalnika "Holistic News" (Deweloper Media). Do tej pory Pieniążek współpracował z tytułem jako freelancer, pod koniec października został wysłany jako korespondent do Syrii.

Zbigniew Rokita, redaktor magazynu, zapowiada, że redakcja będzie powiększana o kolejne osoby. W przyszłym roku "Holistic News" ma stać się dwumiesięcznikiem, na razie nie wiadomo, od którego dokładnie numeru. Zmiany czekają też serwis Holistic.news, pojawią się tam dłuższe teksty, blogi członków redakcji i felietony.

Pierwszy numer kwartalnika pojawił się na rynku 22 marca w nakładzie 25 tys. egz. Według szacunkowych danych wydawcy sprzedało się 8,5 tys. egz. Trzeci numer magazynu został przetłumaczony i był dystrybuowany we Włoszech w nakładzie kilku tys. egz.

We wrześniu Deweloper Media zamknął serwis sportowy IMOsports.pl, który działał od czerwca. Wydawca nie podał powodów decyzji.

Paweł Pieniążek to stały współpracownik "Tygodnika Powszechnego", który relacjonował już wydarzenia m.in. z Afganistanu, Iraku, Syrii i Ukrainy. Jest autorem książek "Pozdrowienia z Noworosji", "Wojna, która nas zmieniła" i "Po kalifacie. Nowa wojna w Syrii".

Spółka Deweloper Media powiązana jest z firmą deweloperską Cavatina. Magazyn "Holistic" nie jest zgłoszony do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 28.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.