Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 27, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Holistic chce wrócić i szuka redaktora naczelnego, ale nie wiadomo, do czego

Formuła nowego Holistic nie jest jeszcze znana (screen Holistic.News)

Choć magazyn "Holistic" już się nie ukazuje, a serwis Holistic.news nie jest od kwietnia aktualizowany, to tytuł poszukuje redaktora naczelnego. Ogłoszenie zamieszczono na profilu HolisticNews na Facebooku.

"Holistic zmienia formułę. Szukamy kandydata na stanowisko redaktora naczelnego" – brzmi anons na Facebooku. Od zainteresowanych oczekiwana jest biegła znajomość języka angielskiego i "umiejętność interdyscyplinarnego myślenia oraz pogłębionego i szerokiego spojrzenia na świat". Wydawca oczekuje od kandydatów elastyczności, bo nie wiadomo, jaka będzie nowa formuła Holistic - może to być think tank, blog albo jeszcze coś innego. 

– W ramach nowego projektu skoncentrujemy uwagę w obszarze takich zagadnień, jak edukacja, organizacja państwa, zwłaszcza optymalizacja jego funkcjonowania i zarządzania budżetem, oraz na antropologii politycznej współczesnych społeczeństw – mówi Michał Dziuda, przedsiębiorca z branży deweloperskiej i prezes spółki Cavatina, do której należy Holistic.

Projekt będzie prowadzony wyłącznie w języku angielskim, a jego wydawcą ma być fundacja Fiducia, która powstała z inicjatywy Grupy Cavatina.

W marcu 2020 roku serwis internetowy Holistic.news i kwartalnik "Holistic" (Deweloper Media) zakończyły działalność. Przez dwa lata miały trzech redaktorów naczelnych: Marcina Firleja, Mariusza Zawadzkiego oraz Jarosława Kociszewskiego.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(BAE, 27.07.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.