Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 13, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis IMOsports.pl szybko zakończył działalność

Pod adresem IMOsports.pl wyświetla się jedynie baner informujący, że strona jest niedostępna (screen: IMOsports.pl)

Serwis IMOsports.pl (Deweloper Media) został zamknięty. Wydawca nie wyjaśnia powodów decyzji.

„Strona niedostępna” - informuje baner zamieszczony na stronie IMOsports.pl. Profil IMOsports.pl na Facebooku nie jest aktualizowany od 3 września. Szef serwisu Jarosław Matusiak nie odbiera telefonu i nie odpowiada na SMS-y. Spółka Deweloper Media nie odpowiedziała na nasze pytania.

Zakończenie działalności serwisu potwierdził w rozmowie z „Presserwisem” jeden z dziennikarzy pracujących w IMOsports.pl. Według naszych nieoficjalnych ustaleń powodem zamknięcia serwisu były nieporozumienia między redakcją a właścicielem w sprawie jednej z publikacji.

Serwis działał od czerwca. Zamieszczano w nim materiały dotyczące piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i innych dyscyplin. Redakcję tworzyli m.in.: Adam Godlewski (wcześniej „Sport”, „Piłka Nożna” i „Przegląd Sportowy”), Andrzej Klemba (wcześniej „Gazeta Wyborcza”), Krzysztof Oliwa (wcześniej „Gazeta Polska Codziennie”) i Łukasz Żurek (wcześniej „Sport”, „Przegląd Sportowy”).

Deweloper Media wydaje też kwartalnik "Holistic" i serwis internetowy Holistic.news.

Galeria: Raport: wizerunek Polski w zagranicznych mediach

(PAZ, 13.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.