Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jolanta Pieńkowska wraca po bezpłatnym urlopie na antenę TVN 24 BiS

Jolanta Pieńkowska będzie prowadzić wydanie "Faktów o świecie" o 18.30 (fot. materiały prasowe)

Jolanta Pieńkowska po roku wraca na antenę TVN 24 BiS. Przez ostatnie miesiące była na bezpłatnym urlopie.

Jolanta Pieńkowska od poniedziałku 2 grudnia prowadzić będzie na zmianę z Michałem Sznajderem nowe wydanie programu "Fakty o świecie" o 18.30. W ramówce TVN 24 BiS magazyn będzie nadal także o 20.20 - gospodarzami na zmianę są Piotr Kraśko i Michał Sznajder.

Pieńkowska od listopada zeszłego roku nie pojawiała się na antenie TVN 24 BiS. Biuro prasowe TVN informowało, że dziennikarka wystąpiła o urlop, który został jej udzielony.

W marcu "Puls Biznesu" opisał, jak Jolanta Pieńkowska miała pomóc mężowi Leszkowi Czarneckiemu, właścicielowi Getin Noble Banku, w wyjeździe z kraju. Według "PB" 9 listopada Pieńkowska i Czarnecki planowali wyjazd na urlop do Izraela, ale biznesmen dowiedział się, że na lotnisku zostanie zatrzymany do wyjaśnienia w związku z aferą GetBacku. Gazeta podała, że dzień wcześniej Pieńkowska wywiozła męża z willi na Mokotowie w bagażniku samochodu, a Czarnecki później przesiadł się do drugiego samochodu i pojechał do Berlina, skąd wyleciał do Miami. Dziennikarka 9 listopada na lotnisku pojawiła się sama. Według "PB" była przesłuchiwana przez godzinę, po czym pozwolono jej opuścić Polskę.

Jolanta Pieńkowska z TVN związana jest od 2006 roku. We wrześniu 2014 roku dołączyła do zespołu TVN 24 BiS.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 28.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.