Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jolanta Pieńkowska nadal na urlopie, nie wiadomo, kiedy wróci do TVN

Jolanta Pieńkowska od listopada jest na urlopie (fot. TVN/Bartosz Krupa/East News)

TVN nie ujawnia, kiedy Jolanta Pieńkowska wróci na antenę TVN 24 BiS. Dziennikarka przebywa na urlopie bezpłatnym.

Pieńkowska od listopada nie pojawia się na antenie kanału, w którym była jedną z prowadzących magazyn "Fakty o świecie". Z TVN związana jest od 2006 roku. We wrześniu 2014 roku dołączyła do zespołu TVN 24 BiS.

"Puls Biznesu" w czwartek opisał, jak Jolanta Pieńkowska miała pomóc mężowi Leszkowi Czarneckiemu, właścicielowi Getin Noble Banku, w wyjeździe z kraju. Według "PB" 9 listopada Pieńkowska i Czarnecki planowali wyjazd na urlop do Izraela, ale biznesmen dowiedział się, że na lotnisku zostanie zatrzymany do wyjaśnienia w związku z aferą GetBacku. Gazeta podała, że dzień wcześniej wieczorem Pieńkowska wywiozła męża z willi na Mokotowie w bagażniku samochodu, a Czarnecki później przesiadł się do drugiego samochodu i pojechał do Berlina, skąd wyleciał do Miami. Dziennikarka 9 listopada na lotnisku pojawiła się sama. Według "PB" była przesłuchiwana przez godzinę, po czym pozwolono jej opuścić Polskę.

- W lutym odpowiedzieliśmy, że Jolanta Pieńkowska z przyczyn osobistych wystąpiła o urlop, którego stacja jej udzieliła. Tak więc wszystko w tej sprawie już powiedzieliśmy - stwierdza Joanna Górska, dyrektor PR TVN.

(KOZ, 08.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.