Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oferta łączona Canal+ i Netfliksa na początku grudnia w Polsce

Klienci polskiej platformy Canal+, podobnie jak we Francji, będą mogli skorzystać z oferty łączonej Canal+ i Netfliksa (fot. Pixabay.com)

Platforma Canal+ w Polsce na początku grudnia udostępni klientom serwis Netflix - dowiedział się "Presserwis".

To efekt partnerstwa zawartego w połowie września przez Canal+ i Netfliksa we Francji. Od połowy października oferta z Netfliksem dostępna jest dla francuskich abonentów Canal+. Pakiet Canal+ z Netfliksem kosztuje 34,90 euro miesięcznie.

Klienci polskiej platformy Canal+, podobnie jak we Francji, będą mogli skorzystać z oferty łączonej Canal+ i Netfliksa. Serwis będzie również dostępny z poziomu dekodera platformy. Jak się dowiedzieliśmy, stanie się to prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu.

- Tak jak zapowiadaliśmy we wrześniu, oferta łączona Canal+ i Netfliksa pojawi się również na polskim rynku. O szczegółach będziemy informować w najbliższych tygodniach - stwierdza rzecznik Canal+ Piotr Kaniowski.

Ofertę z Netfliksem od wakacji proponuje w Polsce operator komórkowy T-Mobile.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 27.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.