Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Listopad 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszył serwis gier w chmurze Google Stadia

Abonament Stadia Pro będzie kosztował 10 dol. miesięcznie (screen: YouTube.com/IGN)

Startujący dziś serwis gier w chmurze Google Stadia zaoferuje na początek 22 tytuły, czyli blisko dwa razy więcej, niż planowano – podał portal The Verge.

Ponadto niektóre tytuły, jak "Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint", które miały być dostępne dopiero w przyszłym roku, pojawią się pod koniec bieżącego. Google Stadia umożliwia grę na dowolnym urządzeniu z ekranem podłączonym do internetu. Abonament Stadia Pro będzie kosztował 10 dol. miesięcznie plus opłaty za konkretne gry. Data premiery usługi w Polsce nie jest jeszcze znana.

Grupa Sony, uprzedzając debiut konkurencyjnego serwisu Google Stadia, obniżyła o połowę abonament swojego streamingu gier PlayStation Now, który będzie teraz kosztował miesięcznie ok. 10 dol. w USA.

(MC, 19.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.