Dział: PRASA

Dodano: Listopad 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Mirosław Trembecki, wieloletni fotoreporter CAF i PAP

Mirosław Trembecki miał 65 lat (fot. Zoran Kokanovic/Unsplash.com)

Zmarł fotoreporter Mirosław Trembecki, wieloletni pracownik Centralnej Agencji Fotograficznej i Polskiej Agencji Prasowej. Miał 65 lat.

Mirosław Trembecki zmarł w nocy ze środy na czwartek. O jego śmierci poinformowało w czwartek Polskie Radio Lublin, z którym w ostatnich latach współpracował.

Urodził się w 1954 roku w Lublinie. Był synem fotografa i fotoreportera "Kuriera Lubelskiego" - Jana Trembeckiego. Jako 16-latek rozpoczął współpracę z dodatkiem harcerskim "Kuriera Lubelskiego" "Na tropie". W latach 1977-84 był fotografem dokumentalistą w Wojewódzkim Domu Kultury w Lublinie. Od roku 1984 do 1992 był fotoreporterem Centralnej Agencji Fotograficznej, a następnie do 2010 roku fotoreporterem Polskiej Agencji Prasowej w Lublinie. Potem współpracował z działem internetowym Polskiego Radia Lublin.

(AMS, PAP, 08.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.