Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 31, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester TVP na Wielkiej Krokwi budzi kontrowersje

TVP chce zorganizować imprezę na Wielkiej Krokwi tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego (screen sylwester.tvp.pl)

Czy Sławomir i Zenek Martyniuk zaśpiewają na sylwestrze u wrót Tatr? Na ten temat dyskutują resorty środowiska i sportu. Wszystko dlatego, że Telewizja Polska chce zorganizować imprezę na Wielkiej Krokwi tuż przy granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.

O sprawie pierwszy informował "Tygodnik Podhalański". Dyrekcji TPN trudno byłoby zaaprobować tak hałaśliwą imprezę w sąsiedztwie terenu podlegającego ochronie. W parku obowiązuje cisza. "Gazeta Wyborcza" informuje, że Park wysłał pismo do Ministerstwa Środowiska informujące o tych obawach. "Resort milczy" – informuje gazeta.

Media zajmujące sie tematem twierdzą, że organizatorzy zastanawiają się nad przeniesieniem zabawy z centrum Zakopanego w rejon granicy TPN, by przyciągnąć więcej widzów. Sama TVP, jak podaje "GW", zapewnia, że w sprawie sylwestra nic nie zostało jeszcze przesądzone.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAP, 31.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.