Dział: PRASA

Dodano: Październik 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bracia Sekielscy w czołówce rankingu najbardziej wpływowych Polaków wg "Wprost"

Tomasz i Marek Sekielscy zajęli najwyższe miejsce w rankingu spośród ludzi mediów (screen: Youtube.com/Sekielski)

W czołówce rankingu najbardziej wpływowych ludzi w Polsce tygodnika “Wprost” znalazły się cztery osoby związane ściśle z mediami. Tomasz i Marek Sekielscy są na piątym miejscu, Jacek Kurski na szóstym, a Tadeusz Rydzyk na dziewiątym.

W pięćdziesiątce są też: szefowa "Wiadomości" TVP Danuta Holecka (20. miejsce), dziennikarka i podróżniczka Martyna Wojciechowska (40. miejsce), dyrektor programowy TVN Edward Miszczak (42. miejsce) i właściciel Polsatu Zygmunt Solorz-Żak (44. miejsce).

Najbardziej wpływową osobą w Polsce według “Wprost” jest prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, drugie miejsce zajęła pisarka, laureatka Nagrody Nobla Olga Tokarczuk.

Jak wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, średnia sprzedaż ogółem tygodnika „Wprost” wyniosła w sierpniu 15 286 egz. i rok do roku spadła o 20,45 proc.

(MNI, 29.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.