Dział: PRASA

Dodano: Październik 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Andrzej Rozenek nie będzie wicenaczelnym tygodnika "NIE"

Andrzej Rozenek był posłem w latach 2011-2015 (screen: YouTube/Onet News)

Andrzej Rozenek przestanie być zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "NIE" (Urma) po tym, jak w wyborach dostał się do Sejmu.

"Zgodnie z ustawą o wykonaniu mandatu posła będę na bezpłatnym urlopie. Czyli mówiąc wprost, nie będę sprawował funkcji zastępcy redaktora naczelnego" - napisał Rozenek "Presserwisowi". Jak dodaje, nie ma potrzeby, żeby ktoś go zastępował, bo "NIE" ma jeszcze dwóch wicenaczelnych: Przemysława Ćwiklińskiego i Waldemara Kuchannego.

Rozenek do Sejmu dostał się z listy Lewicy w okręgu podwarszawskim. Zdobył 38 495 głosów. Był już posłem VII kadencji (w latach 2011-2015).

Posłem w ostatnich wyborach został też dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch. Jak pisaliśmy w poniedziałek, po wejściu do Sejmu dalej będzie prowadził rubrykę w tygodniku "Angora" (Wydawnictwo Westa-Druk).

(JSX, 23.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.