Dział: PRASA

Dodano: Październik 21, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Zimoch jako poseł nie zrezygnuje z pisania do tygodnika "Angora"

Tomasz Zimoch pisze do "Angory" od sierpnia 2016 roku (screen: YouTube/Radio Zet)

Tomasz Zimoch po wejściu do Sejmu dalej będzie pisał do tygodnika "Angora" (Wydawnictwo Westa-Druk).

Były dziennikarz sportowy Polskiego Radia Tomasz Zimoch startował z pierwszego miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej w okręgu łódzkim i zdobył 47,6 tys. głosów, dzięki czemu zasiądzie w poselskich ławach.

Po wejściu do Sejmu, Zimoch zachowa autorską rubrykę "Nie tylko o sporcie" w tygodniku "Angora". - Powiedziałem to, startując w wyborach – mówi Zimoch.

- Wszyscy kibicowaliśmy Tomkowi w tych wyborach i nie wyobrażamy sobie, żeby nas porzucił. Sam mówił, że przede wszystkim będzie dziennikarzem i wierzymy, że dotrzyma słowa – mówi redaktor naczelny "Angory" Paweł Woldan.

Tomasz Zimoch w trakcie ubiegłorocznego mundialu współpracował z TVN 24. Prowadził także audycje w Radiu Zet. Dziennikarz wystąpił w kilku reklamach. Po odejściu w 2016 roku z Polskiego Radia, z którym związany był blisko 40 lat, wziął udział w programie Polsatu "Taniec z gwiazdami".

Jak wynika z danych ZKDP, "Angora" w sierpniu osiągnęła sprzedaż 240 584 egz. (spadek o 6,07 proc. względem sierpnia 2018 roku).

Galeria: "Żmijowisko" w Canal+

(JSX, 21.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.