Dział: INTERNET

Dodano: Październik 16, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruszył serwis Onetu dla ojców

W serwisie znaleźć można treści przygotowane przy wsparciu redakcji Onetu, Noizz oraz Business Insider (screen: Najwiekszykibic.onet.pl)

Najwiekszykibic.onet.pl to nowy serwis Onetu (Ringier Axel Springer Polska) skierowany do ojców. Jest realizowany we współpracy z Nationale-Nederlanden.

W serwisie poruszane są tematy związane z aktywnym ojcostwem. Punktem wyjścia jest raport Nationale-Nederlanden pokazujący, jak istotna jest rola ojca w życiu dziecka. Z serwisem współpracują m.in. Małgorzata Ohme i Kamil Nowak, twórca "Bloga Ojciec".

- Serwis „Jesteś największym kibicem swojego dziecka!" to projekt długofalowy. Ruszamy w tym roku, jednak liczymy, że współpraca z Nationale-Nederlanden - partnerem tego serwisu - kontynuowana będzie również w kolejnych latach - przekazała "Presserwisowi" Martyna Lodzińska, strategic project manager w Media Impact (biurze reklamy RAS Polska). Dodała, że w serwisie znaleźć można treści przygotowane przy wsparciu redakcji Onetu, Noizz oraz Business Insider.

Onet podaje, że treści będą współtworzone przez czytelników, którzy będą mogli np. uzupełniać interaktywne mapy ciekawych i przyjaznych rodzinom miejsc.

Według danych PBI/Gemius we wrześniowym zestawieniu najchętniej odwiedzanych portali internetowych Onet.pl znalazł się na drugim miejscu (11,31 mln internautów), za Wp.pl. We wtorek autorski serwis parentingowo-lifestylowy skierowany do mężczyzn uruchomiła Grupa Natemat.

Galeria: TOP 10 - Najchętniej oglądane programy 7-13 października

(MNI, 16.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.