Dział: INTERNET

Dodano: Październik 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były prezes Bauera doradcą Wirtualnej Polski

Witold Woźniak odszedł z Bauera w 2018 roku (fot. materiały prasowe)

Witold Woźniak, były prezes Bauer Media, został doradcą strategicznym Wirtualnej Polski Holding. 

Woźniak będzie współpracował z zarządami spółek WP Holding w zakresie analizy rynku e-commerce i mediów oraz usprawniania procesów biznesowych.

– Chcemy wykorzystać olbrzymie, wieloletnie doświadczenie menadżerskie Witolda w rozwoju naszych spółek i pracy nad nowymi produktami– podkreśla Jacek Świderski, prezes Wirtualna Polska Holding w komunikacie.

Witold Woźniak był prezesem Bauer Media w Polsce od 1999 roku. W czerwcu 2015 roku trafił do zarządu Grupy Bauer Media w Hamburgu. Z Bauera odszedł w 2018 roku. Powodem były różnice w opiniach dotyczących dalszego rozwoju tej grupy.

WP.pl jest liderem głównych portali internetowych, jeśli chodzi o liczbę użytkowników. Z danych Gemius/PBI wynika, że w sierpniu stronę główną WP.pl odwiedziło 11,25 mln internautów (wzrost o 0,44 proc. w porównaniu z lipcem). 

(MNI, 07.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.