Dział: PRASA

Dodano: Maj 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Witold Woźniak odchodzi z Grupy Bauer Media

Witold Woźniak (fot. materiały prasowe)

Witold Woźniak, prezes Grupy Bauer Media odchodzi z firmy. Bauer Media Group informuje, że wprowadza korekty struktury organizacyjnej.

„Witold Woźniak, który pracował w Bauer Media Group od roku 1999 roku, opuszcza przedsiębiorstwo z uwagi na różne opinie dotyczące rozwoju Grupy oraz poziomu integracji” - poinformowano w komunikacie prasowym. „Witold Woźniak nie tylko założył i rozwinął działalność w Polsce i Europie Wschodniej, ale także pomyślnie rozwijał działalność radiową oraz w zakresie porównywarek (OCP). Bauer Media Group jest wdzięczna za jego wkład i osiągnięcia. Życzymy mu jak najlepiej” - skomentowała wydawca, Yvonne Bauer.

"W ostatnich trzech latach odpowiadałem z ramienia zarządu Bauer Media za wszystkie stacje radiowe, porównywarki finansowe, agencje SEO/SEM, drukarnie oraz w Europie Wschodniej za wydawnictwa i portale. Była to dla mnie wspaniała przygoda a jednocześnie wielkie wyzwanie i spełnienie zawodowe. Cieszę się że zostawiam firmę w doskonałej kondycji finansowej i pełną planów rozwojowych, a mając w zespole tylu utalentowanych menedżerów jestem spokojny o jej dalszy dynamiczny rozwój" - napisał Witold Woźniak. Dodał: "Żegnam się z firmą ale nie z nowymi wyzwaniami zawodowymi - do usłyszenia i do zobaczenia po przedłużonych wakacjach w nowej rzeczywistości". 

Jednocześnie poinformowano, że Bauer Media Group wprowadza globalne stanowiska kierownicze ds. radia, nowych obszarów działalności i internetowych platform porównawczych (OCP).

Działalność wydawnicza w Europie kontynentalnej podlegać będzie Jörgowi Hausendorfowi. Będzie on także kierował nową funkcją globalnej produkcji i druku.

Veit Dengler przejmie odpowiedzialność za radio i porównywarki internetowe prócz jego bieżącej odpowiedzialności za działalność wydawniczą w Zjednoczonym Królestwie, Stanach Zjednoczonych i w Australii/ Nowej Zelandii, a także za nowe obszary działalności (New Business).

(MAK, 16.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Maj 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Kopińska zrezygnowała z etatu w "Gazecie Wyborczej"

Justyna Kopińska (fot. Jakub Pleśniarski)

Justyna Kopińska, reportażystka publikująca w "Dużym Formacie", zrezygnowała z etatu w "Gazecie Wyborczej". - Odejście związane jest z nowymi dziennikarskimi wyzwaniami, których chce się podjąć - wyjaśnia Kopińska.

"Zrezygnowałam z etatu w »Gazecie Wyborczej«. Jestem bardzo zadowolona z ostatnich lat w GW. Moje teksty były bardzo dobrze eksponowane i często trafiały na czołówkę Wyborczej. Odejście związane jest z nowymi dziennikarskimi wyzwaniami, których chce się podjąć" - przekazała "Presserwisowi" Kopińska.
Dział komunikacji korporacyjnej Agory potwierdził, że Justyna Kopińska nie jest już zatrudniona na etacie w "Dużym Formacie". Zaznaczono, że redakcja nie wyklucza współpracy z dziennikarką.
Jak informowaliśmy, reporterka rozpoczęła stałą współpracę z magazynem "Vogue", na którego stronie internetowej publikowane są jej felietony.
Justyna Kopińska to jedna z najczęściej nagradzanych polskich reporterek. Zdobyła m.in. European Press Prize, Nagrodę PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego oraz Grand Press za reportaż prasowy "Oddział chorych ze strachu". Obecnie pracuje nad powieścią "Obłęd" inspirowaną tym reportażem. Trwają też przygotowania do ekranizacji jej książki "Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadetcie?", w której główną rolę ma zagrać Agata Buzek.

(GDYJ, 16.05.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY