Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 30, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bohater „Cyberpunk 2077” przemówi głosem Wiedźmina

W postać Johnny'ego Silverhanda w angielskiej wersji językowej gry wciela się Keanu Reeves (screen: Youtube.com/Cyberpunk 2077)

Studio CD Projekt Red ogłosiło nazwiska aktorów, którzy użyczą głosu pierwszoplanowym postaciom w polskiej wersji językowej gry „Cyberpunk 2077”. W obsadzie dubbingu znalazł się m.in. Michał Żebrowski, który zagrał m.in. w filmowej ekranizacji „Wiedźmina”.

Postaci o imieniu V głosu użyczą Lidia Sadowa oraz Kamil Kula. Głosem Michała Żebrowskiego przemówi Johnny Silverhand. W tę postać w angielskiej wersji językowej gry wciela się Keanu Reeves.

Premiera gry „Cyberpunk 2077” zaplanowana jest na 16 kwietnia 2020 roku. Gra ukaże się na PC, Xbox One i Play Station 4 oraz w późniejszym terminie na platformie Google Stadia.

W pierwszym półroczu br. grupa kapitałowa CD Projekt zanotowała 51,68 mln zł zysku netto (wobec 52,43 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej) przy przychodach 214,41 mln zł (wzrost o 27,3 proc.).

Galeria: "Watchmen" w HBO

(PAZ, 30.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.