Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Google uruchamia własny serwis gier

Google Play Pass jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami działającymi w systemie Android (screen: Youtube.com/Google Play)

Niespełna tydzień po premierze Apple Arcade Google uruchamia własny serwis gier Google Play Pass, który będzie kosztował 4,99 dol. miesięcznie, po 10-dniowym darmowym okresie próbnym. Firma oferuje też premierowy pakiet, w którym przez rok miesięczna subskrypcja kosztować będzie 1,99 dol.

W odróżnieniu od Apple Arcade, który wystartował globalnie, Google Play Pass będzie na razie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

 

Google Play Pass jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami działającymi w systemie Android. Jego abonenci będą mieli dostęp do dużej biblioteki gier mobilnych, nieprzerywanych reklamami. Tak jak w przypadku Arcade, który wystartował 19 września w 150 krajach, subskrypcja może objąć pięciu bliskich abonenta.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MC, 25.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.