Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Love island" przyciąga do Polsatu 604 tys. widzów

Polsat, emitując reality show, po trzech tygodniach ma średnio 6,32 proc. udziału w rynku (fot. materiały prasowe)

Średnio 604,3 tys. widzów ogląda w Polsacie randkowy reality show "Love island. Wyspa miłości", jedną z nowości w jesiennej ramówce stacji.

Polsat pokazuje program od 2 września w dni powszednie i niedziele po 22. Jak dotąd najwięcej widzów, 743,5 tys., przyciągnął pierwszy odcinek "Wyspy miłości".

Polsat, emitując reality show, po trzech tygodniach ma średnio 6,32 proc. udziału w rynku - mniej niż TVN (9,64 proc.) i TVP 1 (9,35 proc.), ale więcej od TVP 2 (6,18 proc.). W grupie komercyjnej z udziałem na poziomie 9,54 proc. stacja przegrywa z TVN (13,34 proc.).

"Love island. Wyspa miłości" prowadzi modelka i prezenterka Karolina Gilon. O główną nagrodę 100 tys. zł walczy pięć par singli. Producentem wykonawczym jest Jake Vision.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 24.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.