Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były wiceprezes TVP reaktywuje swoją firmę producencką

Maciej Stanecki od stycznia 2016 do marca 2019 roku był członkiem zarządu TVP (screen YouTube/MMC Polska)

Maciej Stanecki, były członek zarządu Telewizji Polskiej, wraca do produkcji filmowej.

– Reaktywuję firmę. Na początek wyprodukuję serię filmów dokumentalnych – informuje Maciej Stanecki, któremu w sobotę zakończył się zakaz konkurencji z TVP. O szczegółach nie chce jeszcze mówić. – Jako ekspert będę też doradzał kilku podmiotom medialnym w sprawach strategii rozwoju w internecie – zapowiada. Jak informowaliśmy, dostał też propozycję współpracy z Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Maciej Stanecki został w połowie marca odwołany z funkcji członka zarządu TVP. Do zarządu spółki wszedł na początku 2016 roku. W telewizji publicznej pracował już w latach 2006-2010. Był też m.in. redaktorem programowym TV Puls, kierownikiem redakcji nowych mediów w TVN 24 i szefem pionu produkcji w TV Republika.

(KOZ, 17.09.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.