Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienne nowości w ramówce Radia Pogoda

W "Turnieju miast w Radiu Pogoda" dwójka słuchaczy będzie rywalizować o nagrody, zbierając punkty dla swoich miejscowości (fot. materiały prasowe)

Od poniedziałku 2 września na antenie Radia Pogoda (Grupa Radiowa Agory) pojawią się nowości: "Turniej miast w Radiu Pogoda" i "Pogodne dzieci w Radiu Pogoda" oraz audycja "Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda". W zmienionej formule będzie nadawany codzienny program Roberta Janowskiego.

W "Turnieju miast w Radiu Pogoda" dwójka słuchaczy będzie rywalizować o nagrody, zbierając punkty dla swoich miejscowości. W zwycięskim mieście radio zorganizuje potańcówkę. Pozycja ta będzie częścią "Pogodnego poranka w Radiu Pogoda", nadawanego od poniedziałku do piątku w godz. 6-10.

"Pogodne popołudnie w Radiu Pogoda" pojawiać się będzie na antenie od poniedziałku do piątku w godz. 16-20. Gospodarz Jakub Mędrzycki przygotuje w nim zabawy "Dobrze się składa w Radiu Pogoda" i "Niezłe kino w Radiu Pogoda".

Kolejna nowość to zabawa "Pogodne dzieci w Radiu Pogoda". Przez cały dzień najmłodsi mogą opisywać w nim gwiazdy, które można usłyszeć na antenie rozgłośni. Nagrodami będą vouchery na koncerty.

Nową formułę będzie miał program "Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego". Prowadzący postawi na interakcję ze słuchaczami, będą muzyczne zagadki, rozmowy i konkursy związane z prezentowaną na antenie muzyką. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do piątku w godz. 14-16.

W fali maj-lipiec badania Radio Track Radio Pogoda osiągnęło 0,9 proc. udziału w czasie słuchania. W zeszłym roku w tym samym okresie rozgłośnia miała 1,1 proc. udziału.

(JSX, 29.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.