Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Brand24 liczy, że wkrótce przejdzie na główny rynek GPW

Brand24 notowana jest na rynku NewConnect (screen Brand24.pl)

Brand24, firma oferująca oprogramowanie do monitoringu treści w internecie, liczy, że jesienią przejdzie na główny rynek Giełdy Papierów Wartościowych. Od stycznia 2018 roku spółka notowana jest na NewConnect.

"Jesteśmy po kilku rundach pytań z KNF i jesteśmy dobrej myśli, żeby przejść niebawem" – powiedział podczas spotkania z dziennikarzami Michał Sadowski, prezes Brand24. Spółka złożyła w Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o zatwierdzenie prospektu emisyjnego w kwietniu br. 

Sadowski zasugerował, że Brand24 zakończy 2019 rok z zyskiem, bowiem realizacja celów przedstawionych w programie motywacyjnym "idzie zgodnie z planem". Program zakłada, że w 2019 roku spółka osiągnie zysk 0,6 mln zł, a w 2020 roku 4,7 mln zł. 

(IKO, PAP, 29.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.