Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tencent i Razer będą wspólnie pracować nad grami wideo w chmurze

W ramach współpracy produkty Razera będą kompatybilne z grami Tencent Cloud (screen: Youtube.com/Tencent Cloud International)

Tencent, który jest liderem rynku gier w Chinach, podpisał umowę z Razerem – producentem hardware’u i oprogramowania gier wideo. Współpraca firm będzie w dużej mierze skoncentrowana na rozwoju gier w chmurze i streamingu gier.

Dzięki współpracy produkty Razera będą kompatybilne z grami Tencent Cloud, a z czasem Razer pomoże wejść tym grom na rynki zagraniczne.

Razer jest firmą globalną, która powstała w 2005 roku w San Diego dzięki finansowaniu z Hongkongu i Singapuru. Jej dwie główne siedziby znajdują się w San Francisco i Singapurze. Jak głosi prospekt, jest twórcą „największego globalnego ekosystemu hardware’u, oprogramowania i usług dla gier”.

(MC, 29.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.