Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 28, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CI Games wyda "Sniper: Ghost Warrior Contracts" w Japonii i Korei Południowej

Premierę „Sniper: Ghost Warrior Contracts” zaplanowano na 22 listopada (screen: Youtube.com/CI Games)

Warszawski producent i wydawca gier komputerowych CI Games podpisał ze spółką H2 Interactive umowę dystrybucyjną gry „Sniper: Ghost Warrior Contracts” na terytorium Japonii i Korei Południowej.

To już czwarta odsłona serii „Sniper: Ghost Warrior”. Jej premierę zaplanowano na 22 listopada. CI Games samodzielnie będzie dystrybuował grę na amerykańskim rynku. W maju spółka informowała o podpisaniu umowy dystrybucyjnej gry na terytorium Austrii, Niemiec, Szwajcarii, krajów Beneluksu, Włoch, Hiszpanii i Portugalii.

CI Games (wcześniej znany pod nazwą City Interactive) istnieje na rynku od 2003 roku. Wśród gier wyprodukowanych przez firmę najbardziej znane są: seria "Sniper: Ghost Warrior" i "Lords of the Fallen". W 2007 roku firma zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

(PD, PAP, 28.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.