Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prokuratura nie zajmie się molestowaniem seksualnym w „Ameryka Express” TVN

Odcinek "Ameryka Express" z kontrowersyjną konkurencją został wyemitowany w TVN 7 listopada (screen: Player.pl)

Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie popełnienia przestępstwa na tle seksualnym przez uczestników programu „Ameryka Express” TVN - Filipa Chajzera, Tomasza Karolaka i Jakuba Urbańskiego.

Chodzi o odcinek „Ameryka Express” TVN wyemitowany 7 listopada ub.r., w którym uczestnicy mieli zadanie pocałować trzy przypadkowo napotkane na ulicy osoby. Zawiadomienie w tej sprawie złożyła fundacja Feminoteka i Fundacja przeciwko Kulturze Gwałtu. Ekipa programu i prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak przeprosili. Odcinek został usunięty z platformy Player.

O postanowieniu prokuratury w sprawie odmowy wszczęcia postępowania poinformowała „Presserwis” zastępca rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mirosława Chyr. Postanowienie nie jest prawomocne.

(PD, 23.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.