Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Baca-Pogorzelska kończy pracę w „Dzienniku Gazecie Prawnej”

Karolina Baca-Pogorzelska z „DGP” związana jest od czerwca 2016 roku (screen: Youtube.com/Telewizja Republika)

Karolina Baca-Pogorzelska, dziennikarka zajmująca się tematyką górniczą i energetyczną, zakończy 30 listopada pracę w „DGP” (Infor Biznes).

Dziennikarka poinformowała o tym na Twitterze. W rozmowie z „Presserwisem” podkreśla, że obie strony podjęły decyzję o rozstaniu za porozumieniem stron. Dodaje też, że nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość. - Zostaję w dziennikarstwie, nie przechodzę na drugą stronę, a w najbliższych tygodniach chcę skupić się na skończeniu książki o antracycie z Donbasu, którą piszę wspólnie z Michałem Potockim - informuje dziennikarka.

Baca-Pogorzelska z „DGP” związana jest od czerwca 2016 roku. W latach 2003-2016 pracowała w „Rzeczpospolitej”. Razem z Michałem Potockim z „DGP” została nagrodzona Grand Press 2018 w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne za cykl artykułów o imporcie antracytu z okupowanego Donbasu.

(PAZ, 19.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.