Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 12, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twitch udostępnia oprogramowanie dla początkujących streamerów

Twitch Studio ma pomóc nowym streamerom w konfiguracji i dostosowaniu transmisji (fot. Twitch.tv)

Twitch udostępnił autorskie oprogramowanie do transmitowania rozgrywek z gier na żywo. Program skierowany jest przede wszystkim do początkujących streamerów.

Dotąd streamerzy, którzy chcieli pokazywać rozgrywki na żywo na swoich komputerach, mogli tego dokonać jedynie przy użyciu oprogramowania od firm zewnętrznych.

Twitch Studio pozwala nowym użytkownikom Twitch na szybką konfigurację najważniejszych elementów, w tym kamery oraz dźwięku, modyfikację wizualną kanału, a także elementów społecznościowych, jak czaty i alerty informujące o nowych obserwujących lub subskrybentach.

Twitch Studio znajduje się w fazie testów. Została udostępniona z ograniczoną liczbą funkcji grupie streamerów, którzy przetestują usługę, zgłoszą błędy i przekażą swoje opinie. Program działa na komputerach z systemem Windows 7 i nowszych.

(PD, 12.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.