Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wizerunki Kurskiego, Holeckiej i Adamczyka w mundurach na koncercie Kultu

Kult zilustrował swoją piosenkę o wolności zdjęciami Kurskiego, Holeckiej i Adamczyka w mundurach (fot. Twitter/Jacek Nizinkiewicz)

Podczas  sobotniego koncertu zespołu Kult na festiwalu Pol'and'Rock na telebimach wyświetlono wizerunki prezesa TVP Jacka Kurskiego i prezenterów "Wiadomości" Danuty Holeckiej oraz Michała Adamczyka w mundurach. Były one tłem dla piosenki "Po co wolność". 

Jacek Nizinkiewicz, dziennikarz "Rzeczpospolitej", opisując to zdarzenie, napisał m.in.: "Bardzo naturalnie wyglądali", a z kolei Jarosław Olechowski, szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, skomentował: "Kazik znów odleciał. Zupełnie jak wtedy, gdy razem z menedżerem groził pozwami swoim fanom. Czego to człowiek nie zrobi dla pieniędzy. Jak to leciało? Wszyscy artyści to...".

"Czego to człowiek nie zrobi dla pieniędzy. Zastanawiam się co jakiś czas o 19.30" - odpowiedziała mu Kataryna. 

Z kolei Przemysław Szubartowicz, redaktor naczelny serwisu Wiadomo.co, podsumował: "I te wizerunki propagandystów Kurskiego i jego samego na telebimach, gdy Kult grał »Po co wolność« na Woodstocku - to było coś. Państwo PiS ma przyzwoitych przeciwników".

(AMS, 04.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.