Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 24, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sport.pl wprowadza talk-show „Cyfrowi Atleci”

Pierwszy sezon „Cyfrowych Atletów" składa się z trzech odcinków (fot. materiały prasowe)

Serwis Sport.pl (Agora) i agencja marketingu gamingowego Gameset tworzą program wideo „Cyfrowi Atleci” poświęcony zagadnieniom sportu i e-sportu.

Program ma format talk-show, w którym spotykają się sportowcy i e-sportowcy. Prowadzącymi są dziennikarz Sport.pl Damian Bąbol oraz były zawodnik i komentator e-sportowy Łukasz „Leo” Mirek.

„E-sport to rynek wymagający dla tradycyjnych wydawców, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Gamesetem, czyli ekspertami w obszarze gamingu” - informuje, cytowany w komunikacie prasowym, Łukasz Wojtkiewicz, szef ds. rozwoju i wzrostu w Sport.pl.

Pierwszy sezon „Cyfrowych Atletów" składa się z trzech odcinków, które począwszy od dziś, będą publikowane w czwartki o godz. 20 na Sport.pl i Gazeta.pl, a także na platformach YouTube oraz Twitch. Wystąpią w nich m.in. tenisista Jerzy Janowicz, młociarz Paweł Fajdek oraz biegaczka Joanna Jóźwik, a także gwiazdy e-sportu: Jakub "Cinkrof" Rokicki, Miłosz "Miłosz93" Bogdanowski i Olimpia "Komedyja" Cichosz. Kolejny sezon planowany jest na jesień.

(PAZ, 24.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.