Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„SE”: Zamiana prowadzących „Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?”

Norbi (z lewej) od roku prowadził "Jaka to melodia?", a Rafał Brzozowski był gospodarzem "Koło Fortuny" przez dwa lata (screen: Vod.tvp.pl)

Rafał Brzozowski będzie gospodarzem teleturnieju „Jaka to melodia?”, a Norbi poprowadzi „Koło Fortuny” - informuje „Super Express”. Obaj prezenterzy zamienią się rolami na początku września.

"Zamiana prowadzących to nie jedyna niespodzianka. Od września obydwa programy będą miały nową, odświeżoną scenografię" - zapowiada biuro prasowe TVP, oficjalnie potwierdzając informacje "SE". Według dziennika jest to zmiana na stałe.

Rafał Brzozowski prowadził „Koło Fortuny” w TVP 2 od reaktywacji programu we wrześniu 2017 roku. Norbi rok później został prowadzącym „Jaka to melodia?” w TVP 1 w miejsce Roberta Janowskiego.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 19.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.