Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jesienią w TVP nowe seriale, „Jaka to melodia?” z Norbim oraz powrót Bugały

Prezes TVP Jacek Kurski w trakcie prezentacji jesiennej ramówki (fot. Grzegorz Dyjak)

Telewizja Polska w jesiennej ramówce umieści m.in. nowe seriale i programy Ewy Bugały oraz Anny Popek w TVP Info, a także odświeżoną wersję teleturnieju „Jaka to melodia?” w TVP 1. 

2 września na antenie TVP 1 pojawi się serial "Drogi Wolności" (godz. 20.10) opowiadający o losach krakowskiej rodziny na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. 11 listopada w TVP 1 widzowie obejrzą pilot serialu "Młody Piłsudski", opowiadający o grupie spiskowców walczących z caratem na przełomie XIX i XX wieku.

Na antenie TVP 2 zadebiutuje program "Bake off Junior" (czwartek, godz. 20.45), w którym kulinarne zmagania najmłodszych adeptów sztuki cukierniczej oceni jury znane z „Bake off – Ale Ciacho!” Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. Program poprowadzi Ida Nowakowska, której towarzyszyć będzie Marcelina Zawadzka. Natomiast do prowadzącego "Magazyn kryminalny 997 w TVP 1 Dariusza Bohatkiewicza dołączy Maciej Karczyński.

W TVP Info Anna Popek będzie prowadziła poranny program "Wstaje dzień" (od poniedziałku do piątku o godz. 6.30). Program ma zawierać m.in. informacje dotyczące show biznesu, przegląd prasy, wiadomości z regionów i felietony. Planowane są też rozmowy, zarówno na tematy polityczno-społeczne, jak i o show biznesie.

Ewa Bugała poprowadzi w TVP Info program "W pełnym świetle" (niedziela, godz. 21.00). "W programie pokażemy wydarzenia/zmiany/reformy, które odmieniły życie Polaków. W pierwszej części powiemy, jak było wcześniej i co się zmieniło. Następnie pokażemy, jaki wpływ te zmiany i wydarzenia mają na życie Polaków" - zapowiada TVP.

Kolejną nowością w TVP Info będzie "Kobiecym okiem" (niedziela godz. 10.50), w którym Maria Stepan i Małgorzata Świtała będą rozmawiać na bieżące tematy z politykami, urzędnikami i osobami z życia publicznego.

Swój program publicystyczny "Strefa starcia" (niedziela, godz. 21.50) będzie miał Michał Adamczyk. 

Do TVP Info wraca program Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" (poniedziałek, godz. 20.50), który przed wakacjami był emitowany w TVP 1. 

Piosenkarz i prezenter Norbert "Norbi" Dudziuk będzie nowym prowadzącym teleturniej "Jaka to melodia?" w TVP 1. Program będzie nadawany od września, od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Program ukazywał się będzie w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem pojedynczych zawodników, w soboty zobaczymy bitwy na hity, których bohaterami będą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele widzowie będą mogli kibicować celebrytom.

(GDYJ, 23.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.