Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Wesołek zostanie szefem sportu w „Gazecie Wyborczej”

Marcin Wesołek jest związany z "Gazetą Wyborczą" od 22 lat (fot. materiały prasowe)

Od 1 września Marcin Wesołek, obecny szef redakcji „Gazety Wyborczej Poznań”, będzie kierownikiem działu sportowego "Gazety Wyborczej" (Agora). Zastąpi Radosława Leniarskiego.

Radosław Leniarski kierował sportem w "GW" przez ostatnie trzy lata. Był też wiceszefem działu zagranicznego. Pozostanie w redakcji dziennika, w której pracuje od 1994 roku. Nadal będzie pisał m.in. o kolarstwie, himalaizmie czy problemie dopingu w sporcie.

Marcin Wesołek z "GW'' związany jest od 1997 roku. Przez ostatnie cztery lata był redaktorem naczelnym „GW Poznań”. Jej szefem będzie do końca sierpnia, a jego następca ma być znany do końca lipca. Od 2005 roku przez 10 lat był kierownikiem działu sportowego poznańskiej „GW”. Wcześniej pracował w studenckim radiu Afera, Radiu Obywatelskim oraz Radiu 88,4 FM. Jest współzałożycielem i był pierwszym prezesem klubu piłkarskiego Odlew Poznań.

(PAZ, 17.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.